satın almak BYCHPS ile IPB60R125CP
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3.5V @ 1.1mA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±20V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PG-TO263-3-2 |
| Dizi: | CoolMOS™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 125 mOhm @ 16A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 208W (Tc) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | IPB60R125CP-ND IPB60R125CPATMA1 IPB60R125CPTR SP000297368 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | IPB60R125CP |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2500pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 70nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 600V 25A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2 |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 600V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 600V 25A TO263 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 25A (Tc) |