satın almak BYCHPS ile IPB60R165CP
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3.5V @ 790µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±20V |
| Dizi: | CoolMOS™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 165 mOhm @ 12A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 192W (Tc) |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | IPB60R165CPDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Üretici parti numarası: | IPB60R165CP |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2000pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 52nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 600V 21A (Tc) 192W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2 |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 600V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 21A (Tc) |