satın almak BYCHPS ile ISL84782IR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 1.6 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 25ns, 23ns |
| Anahtar Devresi: | SP4T |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TQFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 750 mOhm |
| Devre sayısı: | 2 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 4:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ISL84782IR |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2 Circuit IC Switch 4:1 750 mOhm 16-TQFN (3x3) |
| Açıklama: | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TQFN |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 4nA |
| Diyafoni: | -100dB @ 100kHz |
| Şarj Enjeksiyonu: | -65pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 120 mOhm |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 62pF, 218pF |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |