satın almak BYCHPS ile ISL9520HRTZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 22V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 2 ~ 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL9520HRTZ |
| arayüzey: | I²C |
| Hata Koruması: | Short Circuit |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Lithium-Ion 28-TQFN (4x4) |
| Açıklama: | IC CHARGE MGMT LI-ION/POL 28TQFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant, Pulsed |
| Güncel şarj - Max: | 8A |
| Akü Paketi Voltajı: | - |
| pil Kimya: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |