satın almak BYCHPS ile ISL95210HRZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 0.6V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 2.16V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.97V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 5.5V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-QFN (4x6) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Programmable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL95210HRZ |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 400kHz, 533kHz, 800kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 0.6V 1 Output 10A 32-VFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BUCK PROG 10A SYNC 32QFN |
| Akım - Çıkış: | 10A |
| Email: | [email protected] |