satın almak BYCHPS ile ISL95833IRTZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.25 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-QFN (4x4) |
| Dizi: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISL95833IRTZ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 32-QFN (4x4) |
| Açıklama: | IC VOLT REG MULTIPHASE 32QFN |
| Uygulamalar: | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Email: | [email protected] |