satın almak BYCHPS ile JAN1N5802
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 975mV @ 2.5A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 50V |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | Military, MIL-PRF-19500/477 |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 25ns |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | A, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-2117 1086-2117-MIL |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 175°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | JAN1N5802 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 50V 2.5A Through Hole |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 50V 2.5A AXIAL |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 1µA @ 50V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 2.5A |
| Vr, F @ Kapasitans: | 25pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |