satın almak BYCHPS ile KLSR110.X
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 300V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 1.843" Dia x 9.626" L (46.80mm x 244.50mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® KLSR |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Diğer isimler: | KLSR110 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | KLSR110.X |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 110A 600VAC/300VDC |
| Güncel Beğeni: | 110A |