satın almak BYCHPS ile KLSR100.V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 300V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® KLSR |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Diğer isimler: | KLSR100 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | KLSR100.V |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC |
| Güncel Beğeni: | 100A |