satın almak BYCHPS ile KNF21100C65DA3TS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 25V |
|---|---|
| değerler: | C = 65pF |
| tip: | Low Pass |
| teknoloji: | LC |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Dizi: | KNF, Kyocera |
| Direnç - Kanal (Ohm): | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Diğer isimler: | 1253-1077-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | KNF21100C65DA3TS |
| Yükseklik: | 0.037" (0.95mm) |
| filtre Sipariş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LC EMI Filter Low Pass C = 65pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD Koruma: | No |
| Açıklama: | FILTER LC 65PF 100MHZ SMD |
| Geçerli: | 150mA |
| Merkez / Kesme Frekansı: | 100MHz (Cutoff) |
| Zayıflama Değeri: | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| Uygulamalar: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |