satın almak BYCHPS ile L99PM60JTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 6 V ~ 18 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PowerSSO-16 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-PowerFSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 130°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | L99PM60JTR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Automotive PMIC PowerSSO-16 |
| Açıklama: | IC PTS SMARTPOWER |
| Güncel - Tedarik: | 6mA |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |