satın almak BYCHPS ile L99PM72GXPTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 6 V ~ 18 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PowerSSO-36 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 36-PowerFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-14937-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 130°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | L99PM72GXPTR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Automotive PMIC PowerSSO-36 |
| Açıklama: | IC ADV PWR MGMT SYSTEM PWRSSO36 |
| Güncel - Tedarik: | 6mA |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |