satın almak BYCHPS ile LFJ601003CID
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Box Lug |
| Dizi: | LF |
| Diğer isimler: | LFJ60100-3CID |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LFJ601003CID |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 1" Dia x 4.626" L (25.4mm x 117.5mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | Class J |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 100A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN |
| Güncel Beğeni: | 100A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |