satın almak BYCHPS ile LFT300602C
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 300V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Box Lug |
| Dizi: | LFT |
| Diğer isimler: | LFT30060-2C |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LFT300602C |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 0.563" Dia x 0.874" L (14.3mm x 22.2mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | Class T |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 60A 300V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Açıklama: | FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL |
| Güncel Beğeni: | 60A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |