satın almak BYCHPS ile LM25101BSDX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-WSON (4x4) |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 570ns, 430ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 2 |
| Üretici parti numarası: | LM25101BSDX/NOPB |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 2.3V, - |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 100V |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 2A, 2A |