satın almak BYCHPS ile LM2633MTD/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.93 V ~ 2 V, 1.25 V ~ 6 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.5 V ~ 30 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Diğer isimler: | *LM2633MTD *LM2633MTD/NOPB LM2633MTD LM2633MTD-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | LM2633MTD/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Controller, Intel Mobile CPU Voltage Regulator IC 3 Output 48-TSSOP |
| Açıklama: | IC REG CTRLR 2-PHS SYNC 48TSSOP |
| Uygulamalar: | Controller, Intel Mobile CPU |
| Email: | [email protected] |