satın almak BYCHPS ile LM2636MTC/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | *LM2636MTC *LM2636MTC/NOPB LM2636MTC LM2636MTC-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LM2636MTC/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supplies PMIC 20-TSSOP |
| Açıklama: | IC REG SYNCH BUCK 5-BIT 20-TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 2.5mA |
| Uygulamalar: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |