satın almak BYCHPS ile LM3464AMH/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 12V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 95V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | DC DC Controller |
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-HTSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Diğer isimler: | LM3464AMHNOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM3464AMH/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Analog, PWM Dimming 28-HTSSOP |
| karartma: | Analog, PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28HTSSOP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Uygulamalar: | Lighting |
| Email: | [email protected] |