satın almak BYCHPS ile LM3466MRX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 6V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 70V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | Linear |
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO PowerPad |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-43598-2 LM3466MRX/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM3466MRX/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output Linear 1.5A (Switch) 8-SO PowerPad |
| karartma: | - |
| Açıklama: | IC LED DRIVER LIN 1.5A 8SOPWRPAD |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 1.5A (Switch) |
| Uygulamalar: | Lighting |
| Email: | [email protected] |