satın almak BYCHPS ile LM49250RLX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 36-DSBGA |
| Dizi: | Boomer®, PowerWise® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 36-WFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) with Mono and Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | LM49250RLX LM49250RLX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.43W x 2 @ 4 Ohm; 170mW x 1 @ 32 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM49250RLX/NOPB |
| Özellikler: | 3D, Depop, Differential Inputs, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Mono and Stereo Headphones Class D 36-DSBGA |
| Açıklama: | IC AUDIO SUBSYST 2.43W 36DSBGA |
| Email: | [email protected] |