satın almak BYCHPS ile LM4930LQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 44-WQFN (7x7) |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 44-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | 296-36640-2 LM4930LQ LM4930LQ/NOPBTR LM4930LQ/NOPBTR-ND LM4930LQTR LM4930LQTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1W x 1 @ 8 Ohm; 27mW x 2 @ 32 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LM4930LQ/NOPB |
| Özellikler: | DAC, Depop, Differential Inputs, I²S, Microphone, Mute, PCM, Shutdown, Standby, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 44-WQFN (7x7) |
| Açıklama: | IC AUDIO SUBSYSTEM 1W AB 44WQFN |
| Email: | [email protected] |