satın almak BYCHPS ile LM4934RL/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 42-DSBGA |
| Dizi: | Boomer® |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 42-WFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) with Mono and Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | 296-36642-2 LM4934RL LM4934RL/NOPBTR LM4934RL/NOPBTR-ND LM4934RLTR LM4934RLTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.2W x 2 @ 8 Ohm; 80mW x 2 @ 32 Ohm |
| Üretici parti numarası: | LM4934RL/NOPB |
| Özellikler: | 3D, Depop, I²C, I²S, Mute, Shutdown, SPI, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Mono and Stereo Headphones Class AB 42-DSBGA |
| Açıklama: | IC AUDIO SUBSYSTEM 1.2W 42DSBGA |
| Email: | [email protected] |