satın almak BYCHPS ile LMH6523SQ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 54-WQFN (10x5.5) |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 54-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Differential |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMH6523SQ/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Variable Gain Amplifier 4 Circuit Differential 54-WQFN (10x5.5) |
| Açıklama: | IC OPAMP VGA 1.4GHZ 54WQFN |
| Güncel - Tedarik: | 465mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Amplifikatör Tipi: | Variable Gain |
| -3dB Bant Genişliği: | 1.4GHz |
| Email: | [email protected] |