satın almak BYCHPS ile LMH6525SP/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Laser Diode Driver (CD/DVD) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-UQFN (5x5) |
| Dizi: | LMH™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-UFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 296-43570-2 LMH6525SP/NOPBTR LMH6525SP/NOPBTR-ND LMH6525SPNOPB LMH6525SPTR LMH6525SPTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMH6525SP/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Laser Driver IC 4 Channel 4.5 V ~ 5.5 V 28-UQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC LASER DVR 4CHAN 5.5V 28UQFN |
| Veri hızı: | - |
| Güncel - Tedarik: | 33mA |
| Güncel - Modülasyon: | - |
| Email: | [email protected] |