LNR2D222MSE
LNR2D222MSE
Parça Numarası:
LNR2D222MSE
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Veri Sayfası:
LNR2D222MSE.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile LNR2D222MSE
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:200V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:1.378" Dia (35.00mm)
Dizi:LNR
titrek elektrik akımı:3.5A @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can - Screw Terminals
Diğer isimler:493-7759
Çalışma sıcaklığı:-25°C ~ 85°C
bağlantı Tipi:Chassis Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:21 Weeks
Üretici parti numarası:LNR2D222MSE
Ömür boyu @ Sıcaklık.:5000 Hrs @ 85°C
kurşun Aralığı:0.500" (12.70mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):4.055" (103.00mm)
Genişletilmiş Açıklama:2200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
kapasitans:2200µF