satın almak BYCHPS ile LP5907MFX-1.5/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | 296-40355-2 LP5907MFX-1.5/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LP5907MFX-1.5/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 250mA SOT-23 |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.5V 0.25A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 250mA |