satın almak BYCHPS ile LP5907MFX-3.2/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.2V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | 296-40359-2 LP5907MFX-3.2/NOPB-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LP5907MFX-3.2/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.2V 250mA SOT-23 |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.2V 0.25A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 250mA |