satın almak BYCHPS ile LP5951MFX-1.8/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.2V @ 150mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP5951MFX-1.8/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 150mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8V 0.15A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 150mA |