satın almak BYCHPS ile LP5951MFX-3.3/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP5951MFX-3.3/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 150mA |