satın almak BYCHPS ile LP5990TM-1.3/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-DSBGA |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Diğer isimler: | LP5990TM-1.3/NOPBTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP5990TM-1.3/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.3V 200mA 4-DSBGA |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.3V 0.2A 4DSBGA |
| Akım - Çıkış: | 200mA |