satın almak BYCHPS ile LP5990TMX-1.8/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Paket / Kutu: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Diğer isimler: | LP5990TMX-1.8 LP5990TMX-1.8-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP5990TMX-1.8/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 200mA 4-DSBGA |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8V 0.2A 4DSBGA |
| Akım - Çıkış: | 200mA |