satın almak BYCHPS ile LT1716HS5#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 44 V, ±1.35 V ~ 22 V |
|---|---|
| Gerilim - Ofset Girdi (Max): | 1.6mV @ 5V |
| tip: | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-5 |
| Dizi: | Over-The-Top® |
| Yayılım Gecikmesi (Max): | 5.5µs |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| çıkış Tipi: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1716HS5#TRPBF |
| gecikme: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Comparator General Purpose Push-Pull, Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Açıklama: | IC COMP OTT R-R 44V TSOT-23-5 |
| Güncel - Normal (Max): | 60µA |
| Akım - Çıkış (Typ): | 10mA @ 5V |
| Güncel - Giriş Bias (Max): | 0.05µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 110dB CMRR, 110dB PSRR |
| Email: | [email protected] |