satın almak BYCHPS ile LT230A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - DC (Nom) Aşırı Spark: | 230V |
|---|---|
| Hata payı: | - |
| Dizi: | LT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial Cylinder |
| Kutup Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LT230A |
| Darbe Deşarj Akımı (8 / 20μs): | - |
| Kısa fail: | No |
| Genişletilmiş Açıklama: | Gas Discharge Tube 2 Pole Through Hole |
| Açıklama: | GDT 230V THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |