satın almak BYCHPS ile LT3092ETS8#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Giriş: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-8 |
| Dizi: | - |
| algılama Yöntemi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3092ETS8#TRPBF |
| Görev, işlev: | Current Source |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Source Regulator 200mA TSOT-23-8 |
| Açıklama: | IC PROG CURRENT SOURCE TSOT23-8 |
| Akım - Çıkış: | 200mA |
| Hassasiyet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |