satın almak BYCHPS ile LT3748HMS#PBF
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 5 V ~ 100 V |
|---|---|
| Topoloji: | Flyback |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-MSOP |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm), 12 leads |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive, Isolation Capable |
| Diğer isimler: | LT3748HMSPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3748HMS#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Flyback Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-MSOP |
| Görev Döngüsü (Maks.): | - |
| Açıklama: | IC REG CTRLR FLYBACK 16MSOP |
| Kontrol Özellikleri: | Enable, Soft Start |
| Saat Senkronizasyonu: | No |
| Email: | [email protected] |