satın almak BYCHPS ile LTC1045CSW#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Voltaj - VCCB: | 3 V ~ 15 V |
|---|---|
| Voltaj - VCCA: | 4.5 V ~ 15 V |
| Çevirmen Türü: | Voltage Level |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SOIC |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State, Non-Inverted |
| Çıkış Sinyali: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1045CSW#TRPBF |
| Giriş sinyali: | - |
| Özellikler: | Programmable Power/Speed |
| Genişletilmiş Açıklama: | Voltage Level Translator Unidirectional 1 Circuit 6 Channel 20-SOIC |
| Açıklama: | IC TRANSLATR/RCVR/DVR HEX 20SOIC |
| Veri hızı: | - |
| Devre başına kanal sayısı: | 6 |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Unidirectional |
| Email: | [email protected] |