satın almak BYCHPS ile LTC1980EGN#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 10V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SSOP |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Timer |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTC1980EGN#PBF |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | Over Voltage |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Multi-Chemistry 24-SSOP |
| Açıklama: | IC PWM BATT CHARGER/CONV 24-SSOP |
| Mevcut - Şarj Etme: | Constant - Programmable |
| Güncel şarj - Max: | - |
| Akü Paketi Voltajı: | 8.4V |
| pil Kimya: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |