satın almak BYCHPS ile LTC6752IMS8-2#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.45 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Gerilim - Ofset Girdi (Max): | 5.5mV @ 5V |
| tip: | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dizi: | - |
| Yayılım Gecikmesi (Max): | 5.3ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | CMOS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LTC6752IMS8-2#PBF |
| gecikme: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Comparator General Purpose CMOS 8-MSOP |
| Açıklama: | IC COMPARATOR 280MHZ 8MSOP |
| Güncel - Normal (Max): | 2.65mA |
| Akım - Çıkış (Typ): | 19mA @ 5V |
| Güncel - Giriş Bias (Max): | 1.6µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |