satın almak BYCHPS ile LTM8001IY
Garanti ile satın alın
| İdare'nin w /: | No |
|---|---|
| / Sequencer w: | No |
| / LED Sürücü w: | No |
| Gerilim / Akım - Çıkış 3: | 0 V ~ 24 V, 1.1A |
| Gerilim / Akım - Çıkış 2: | 0 V ~ 24 V, 1.1A |
| Gerilim / Akım - Çıkış 1: | 1.2 V ~ 24 V, 5A |
| Gerilim - Tedarik: | 6 V ~ 36 V |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (5) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 121-PBGA (15x15) |
| Dizi: | LTM®, uModule® |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 121-BBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 6 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LTM8001IY |
| Görev, işlev: | Any Function |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 6 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (5) 200kHz ~ 1MHz 121-BBGA |
| Açıklama: | IC REG 6 BUCK/LINEAR 121BGA |
| Email: | [email protected] |