satın almak BYCHPS ile LX8580A-00CDF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2 V ~ 2.85 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 7V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.59V @ 7.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 5-SPAK |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SPak-5 (5 leads + Tab) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | LX8580A-00CDF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 2 V ~ 2.85 V 7.5A 5-SPAK |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 7.5A 5SPAK |
| Akım - Çıkış: | 7.5A |
| Akım - Limiti (Min): | 7.7A |
| Email: | [email protected] |