satın almak BYCHPS ile M74HC244TTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dizi: | 74HC |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 497-7360-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | M74HC244TTR |
| Mantık türü: | Buffer, Non-Inverting |
| Giriş tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Non-Inverting Element 4 Bit per Element Push-Pull Output 20-TSSOP |
| Açıklama: | IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 7.8mA, 7.8mA |
| Email: | [email protected] |