satın almak BYCHPS ile MAL202133471E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia x 0.433" L (8.00mm x 11.00mm) |
| Dizi: | ASM 021 |
| titrek elektrik akımı: | 260mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 2222 021 33471 222202133471 4000PHTB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL202133471E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 640 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 850 mOhm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 850 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 20% 6.3V AXIAL |
| kapasitans: | 470µF |