satın almak BYCHPS ile MAL202135689E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Dizi: | ASM 021 |
| titrek elektrik akımı: | 90mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 2222 021 35689 222202135689 4017PHTB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL202135689E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 2.4 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 3.8 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 3.8 Ohm |
| Açıklama: | CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitans: | 68µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |