satın almak BYCHPS ile MAL203133471E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +50% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia x 0.709" L (8.00mm x 18.00mm) |
| Dizi: | 031 AS |
| titrek elektrik akımı: | 330mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL203133471E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 430 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 850 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 850 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 6.3V AXIAL |
| kapasitans: | 470µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |