satın almak BYCHPS ile MAL203139479E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +50% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia x 0.984" L (10.00mm x 25.00mm) |
| Dizi: | 031 AS |
| titrek elektrik akımı: | 260mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL203139479E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 960 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.37 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 2.37 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 100V AXIAL |
| kapasitans: | 47µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |