satın almak BYCHPS ile MAL210659153E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +30% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Dizi: | 106 PED-ST |
| titrek elektrik akımı: | 17.6A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL210659153E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.122" (28.50mm) |
| Empedans: | 6 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.402" (111.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 10 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 15000UF 100V SCREW |
| kapasitans: | 15000µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |