satın almak BYCHPS ile MAL210659682E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +30% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Dizi: | 106 PED-ST |
| titrek elektrik akımı: | 12.1A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAL210659682E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | 9 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.402" (111.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 16 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 6800UF 100V SCREW |
| kapasitans: | 6800µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |