satın almak BYCHPS ile MAL213827479E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 40V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Dizi: | 138 AML |
| titrek elektrik akımı: | 120mA @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL213827479E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 650 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 3.4 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 3.4 Ohm @ 100kHz |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 20% 40V AXIAL |
| kapasitans: | 47µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |