satın almak BYCHPS ile MAL214631101E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, 146 RTI |
| titrek elektrik akımı: | 420mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL214631101E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2500 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 190 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2500 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 100µF |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |