satın almak BYCHPS ile MAX14827ATG+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 9 V ~ 60 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 3.3V |
| Protokol: | IO-Link |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 2/2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX14827ATG+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2/2 Transceiver IO-Link 24-TQFN (4x4) |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | IO LINK DEVICE TRANCEIVER |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |